Jdi na obsah Jdi na menu

Projekční činnost

Brunensis Stav, s.r.o. zprostředkovává projekční a inženýrskou činností ve stavebnictví

 

accamera_3-web.jpgNabízíme vám zpracování individuálních a typových projektů od architektonické studie, přes projektovou dokumentaci novostaveb rodinných domů a rekonstrukcí, až po kompletní vyřízení stavebního povolení. Naše projekční kancelář vytváří projekty moderních i klasických domů, bungalovů, pasivních a nízkoenergetických domů, a to ve zděném i dřevěném provedení. Projekt tvoříme na základě pravidelných konzultací s Vámi. Kvalita naší práce spočívá v kompletnosti služeb, které svým zákoníkům poskytujeme. Našim cílem je vytvoření projektové dokumentace podle představ zákazníka. Proto se zákazníkem vždy hodně komunikujeme, abychom zjistili, jaké má představy a sny, protože každý se má doma cítit spokojeně. 3D vizualizace zpracováváme zákazníkům ke každému projektu (zdarma). Je to důkaz, že naše projekční kancelář vypracovala vaši architektonickou představu podle prvotních představ.

Pro klienty zařizujeme kromě zpracování projektové dokumentace také inženýrskou činnost, která je souhrnem činností pro zabezpečení přípravy a chodu realizaci stavby. Jedním z cílů je získání potřebného stavebního povolení. Získání stavebního povolení nespočívá pouze v podání žádosti na stavebním úřadu, ale zahrnuje v sobě také aktivní komunikaci s dotčenými orgány. Naše klienty v procesu zastupujeme a komunikujeme za Vás s veřejnoprávními orgány pro získání dokladů a stavebním úřadem. Vám v rukou přistane opatřené stavební povolení, zcela bez starostí.

Poměr kvality individuálních projektů a ceny, kterou zaplatí naši zákazníci za kompletní projektovou dokumentaci, je lidově přijatelný. Špičková kvalita služeb za rozumnou cenu je pro naši projekční kancelář samozřejmostí. Soustředíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni v průběhu vypracování a po předložení celkové projektové dokumentace. Spokojení zákazníci jsou pro nás na prvních místech a utvrzuje nás to v profesionalitě a odbornosti. Projektovou dokumentaci zpracováváme pomocí výpočetní techniky v grafických systémech. Také jsme schopni zařídit realizaci těchto staveb.

 

Nabízíme zpracování dokumentace pro:

- návrh stavby (studie), vizualizace

- územní řízení

- územní souhlas

- ohlášení stavby

- stavební povolení

- provádění stavby

- stávající stav a skutečné provedení stavby

 

Zaměřujeme se především na:

- rodinné domy, rekreační stavby, chaty

- bytové a polyfunkční domy

- pergoly, přístřešky

- garáže

- stavební úpravy bytů a bytových jader

- nástavby a přístavby staveb

- půdní vestavby

- rekonstrukce a modernizace

- zateplení stavby

- stavební úpravy stávajících objektů

- konzultační a poradenskou činnost

 

Dále nabízíme nebo zajistíme:

- obstarání stanovisek dotčených subjektů

- zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení

- stavební dozor a technický dozor investora

- požárně bezpečnostní řešení stavby

- energetické průkazy a štítky budov

- stavebně konstrukční řešení - statika

- zdravotně technické instalace

- geodetickou činnost, měření radonu

- návrh interiéru bytů a domů

- návrh zahradní architektury

- zajištění odborných posouzení: akustických, tepelně-technických, světlo-technických

 

 

 

 

Ceny od 20 tis. za projektovou dokumentaci k RD.

Pro přesnou kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat.